1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

21 Temmuz beklentisi

9 Temmuz 2018 - 10:45, Pazartesi
21 Temmuz beklentisi
Kombine ve üyelikte beklentinin çok altındayız

3 Temmuz’da başlatılan kombine satışı ve üyelik kabul işlemlerinden bu yana beklenen ilgiyi göremeyen Sakaryaspor’da taraftarın 21 Temmuz’da Rüstemler’e gideceği gün beklenmeye başladı.

Cevat Ekşi yönetiminin maddi açıdan büyük kaynak beklediği üyelik ve kombine bilet satışlarında istenen noktanın çok altında seyredilmesi yönetimin moralini bozdu. Ancak Sakaryasporlu taraftarlar 21 Temmuz’da Rüstemler Tesisleri’ne üyelik ve kombine çıkarması yapmaya hazırlanıyor. Sakaryasporlu taraftarlardan yapılan açıklamada, “Geçtiğimiz günlerde açıkladığımız kulübümüze üyelik şartlarıyla alakalı açıklama sonrasında tribün liderlerimiz bir toplantı ile durum değerlendirmesi yapmıştır. Toplantı sonucunda üye olacak tüm taraftarlarımızla birlikte toplu üye olma organizasyonu başlatılmıştır. Tüm Sakarya halkına, tüm Sakaryaspor taraftarına ve kendini Tatanga hisseden genç-yaşlı tüm şehir eşrafına çağrımızdır! Sakaryasporumuzun resmi kuruluş tarihi 21 Temmuz tarihinde toplu üye olmak adına saat 18.00'da Rüstemler tesislerinde buluşuyoruz!” denilmişti.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net