1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Milletimize layık olacağız

6 Temmuz 2018 - 18:34, Cuma
Milletimize layık olacağız
AK Parti Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Milletvekili kaydını yaptırdı.

AK Parti Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Milletvekili kaydını yaptırdı. Yeni dönem öncesinde kaydını yaptıran Milletvekili Atabek’e rozetini kızı Asude Atabek taktı. Çiğdem Erdoğan Atabek’in millete hizmet yolunda TBMM’de yaptırdığı kayıt esnasında eşi Volkan Atabek de yalnız bırakmadı.

Sorumluluklarımızın farkındayız

TBMM’ye yaptırdığı kaydın ardından değerlendirmelerini paylaşan Milletvekili Atabek, gösterilen teveccühe layık olmak için çalışmalarını sürdüreceklerini söyledi. Atabek, “24 Haziran seçimlerini başarılı bir şekilde tamamladık. Milletimiz Sayın Cumhurbaşkanımızı yeni sistemin ilk lideri olarak seçti. Partimize de büyük bir teveccüh gösterdi. Sorumluluklarımız daha da arttı. Bu sorumluluklarımızın farkındayız. İnşallah milletimize layık olacak, ülkemiz, şehrimiz için çalışmalar gerçekleştireceğiz. Bu süreçte dualarını ve desteklerini esirgemeyen tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum” dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net