1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Harun Sandıkçı delikanlı oldu

4 Temmuz 2018 - 14:16, Çarşamba
Harun Sandıkçı delikanlı oldu
Adapazarı Mesleki Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Mehmet Sandıkçı’nın oğlu Harun Sandıkçı düzenlenen sünnet cemiyetiyle delikanlı oldu.

Eser İlkokulu 2. Sınıf öğrencisi Harun Sandıkçı’nın sünnet törenine, ailenin yakın dost ve akrabalarının yanısıra kalabalık davetli topluluğu katıldı. Tüvasaş Lokalinde gerçekleşen sünnet cemiyetinde davetlilerle yakından ilgilenen Mehmet-Ayşe Sandıkçı çifti oğullarının ilk mürüvvetine katılan tüm dostlarına teşekkür ettiler.

Davetiyesinde “Ey Muhammed’in Ümmeti, Sevgili Peygamberimiz (s.a.v.) Sünneti, Müslümanların En Güzel Adeti, Sıram geldi sünnet oluyorum. Beni sevenleri Sünnetime bekliyorum.” diyen Harun Sandıkçı’ya geçmiş olsun dileklerini ileten davetliler Sandıkçı Ailesinin heyecanını ve mutluluğunu paylaştılar.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net