1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

Isır Kurultay çağrısı yaptı

4 Temmuz 2018 - 11:00, Çarşamba
Isır Kurultay çağrısı yaptı
Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır yazılı bir açıklama yaparak ‘Kurultay’ çağrısı yaptı.

24 Haziran seçimlerinde partisinden fazla oy alan Muharrem İnce’nin genel başkan olması için teşkilatlar bayrak açtı. CHP Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır yazılı bir açıklama ile genel kurul delegelerinin taleplerini kamuoyu ile paylaştı. İşte Isır’ın açıklaması;

“Sakarya Kurultay Delegelerimizle, İl yöneticilerimizle; İlçe Başkanlarımızla ve Üyelerimizle son bir haftadır bir araya geliyor ve seçim sonuçlarını değerlendiriyoruz.

Cumhurbaşkanı adayımızın Muharrem İnce olması konusunda isteklerimiz vardı, Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu üyelerimizden gelen istekleri görmüş ve Sayın Muharrem İnce’yi Cumhuriyet Halk Partisinin Cumhurbaşkanı adayı olarak açıklamıştır. Toplumumuza yeni bir heyecan, sinerji geldiği toplumun tüm katmanları görmüştür.

Cumhuriyet Halk Partisi'nde demokratik tepkiler, eylemler bu partinin doğasında vardır. Benim tüm üyelerden ricam hiçbir şekilde hakarete varmadan, saygısızlık yapmadan eleştiride bulunabilmeleridir.

24 Haziran Seçimlerinde tüm örgütümüz her kulvarda yapılması gereken çalışmayı yapmış fakat arzuladığımız sonuçları elde edememiştir. Fakat Cumhuriyet Halk Partimizde ve Türkiye de 24 Haziran seçimlerinde en başarılı ismin Muharrem İnce olduğu bellidir. Bizler her daim açık ve şeffaf olmaya çalıştık.

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanı ve Sakarya’mızın 14 Kurultay delegesi adına arkadaşlarımızla yaptığımız toplantıdan çıkan sonuç şudur ki Muharrem İnce’nin Türkiye’de umut olmaya devam edeceğine, Cumhuriyet Halk Partisinin geleceği Muharrem İnce ile İktidarda buluşacağına inanıyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, Partimize çok şey katmış, gece gündüz tüm mesaisini Partimizin başarısı için harcamıştır, 24 Haziran seçim öncesi de demokrasi adına yaptıkları tarih boyu unutulmayacaktır. Partimizin geleceği için, Genel Başkanımızın Partimizi Olağanüstü Kurultaya götürmesini bekliyoruz.”

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net