1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Sosyal sorumluluk projesi yüzleri güldürüyor

3 Temmuz 2018 - 14:52, Salı
Sosyal sorumluluk projesi yüzleri güldürüyor
AGDAŞ yeni sosyal sorumluluk projesini “Oyun Senin, Mutluluk Onların” diyerek hayata geçirdi.

1 lirayla çalışan oyun makinası ile çalışanlar mutluluk için oyna diyerek mesai saatleri dışında hem eğleniyor hem de oynadıkları oyunla Yetim Öksüz Çocuklar Eğitim ve Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği YÖÇEYDER’e yardımda bulunuyor.

Oyun AGDAŞ’ın, Mutluluk YÖÇEYDER’in

AGDAŞ Sosyal Sorumluluk Ekibi yaptığı açıklamada “Oyun 1 lira ile çalışıyor oynayanlar eğleniyor mutlu oluyor biz de oyun için harcanılan bir liraları alıp ihtiyacı olanlara ulaştırıyor onların da mutlu olmalarını sağlıyoruz. Kısaca çalışanlarımız ve ihtiyaç sahipleri arasında köprü oluyor oyun için harcanan 1 liranın dünyanın en mutlu eden bir lirası olmasını sağlıyoruz.” dedi. “Oyun Senin, Mutluluk Onların”  projesinin uzun soluklu olacağı YÖÇEYDER’den sonra diğer Sivil Toplum Kuruluşlarına da destek olmak istedikleri aktarıldı. Haziran ayında başladıkları projenin AGDAŞ çalışanları tarafından beklediklerinden daha çok sevildiğini aktaran sosyal sorumluluk ekibi çok verimli bir proje olacağına inandıkları belirtildi.

Topluma ve Çevreye Katkı Sağlamak İçin Çalışıyoruz

Uzun yıllardır Sakarya’da topluma ve çevreye katkı sağlamak için çalışanları tarafından gönüllülük esasına göre kurulan sosyal sorumluluk ekibi ile kimsesiz çocuklara, huzur evinde bulunan yaşlılara, çevrenin korunmasına ve spor kültürünün artmasına yönelik projeler ürettiklerini aktarıldı. Sadece 2018 yılında 250’den fazla çocuğa çevre ve geri dönüşüm eğitimi verdiklerini, AGDAŞ’ın öncülüğünde düzenlenen basketbol ve masa tenisi turnuvalarında 20 farklı şirketten 200’ün üzerinde çalışanı spor yapmaya teşvik ettiklerini, 80’e yakın kimsesiz çocuğu mutlu bir gün yaşattıklarını ve bir tekerlekli sandalye alacak kadar mavi kapak topladıkları aktarıldı. Ayrıca deneyim Paylaşım Günleri Projesi ile de üniversite öğrencilerinin eğitimlerine destek oldukları belirtildi.

2018 yılında 9 proje gerçekleştirdiklerini önümüzdeki aylarda Güvenli Doğal Gaz Kullanımı, Okul Bahçeleri Renkleniyor, Paylaşım Kumbarası ve Boyama Kitabı projelerinin de hayata geçirileceği aktarıldı. Amaçlarının diğer şirketler ve Sivil Toplum Kuruluşları ile birlikte Sakarya’nın gelişmesi için çalışmak olduğu vurgulandı.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net