1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

Gebe Eğitim Sınıfı ilk mezunlarını verdi

2 Temmuz 2018 - 14:37, Pazartesi
Gebe Eğitim Sınıfı ilk mezunlarını verdi
Geyve Devlet Hastanesi Kadın Doğum Servisi bünyesinde mayıs ayından açılan Gebe Eğitim Sınıfı ise ilk mezunlarına verirken, eğitim alan 12 anne adayına katılım belgesi verildi.

Geyve Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Semih Songür ile hastane yöneticileri ve eğitim veren ebeler tarafından anne adaylarına katılım belgeleri verilirken, Gebe Eğitim Sınıfında Anne adaylarına gebelik, doğum ve yenidoğan bakımı ile ilgili bilgi ve beceri gereksinimlerini karşılamak amacıyla birçok eğitim veriliyor. Annelerin mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir gebelik ve doğum süreci yaşamasını sağlamak için verilen eğitimlerin “Sağlıklı Anne, Sağlıklı Bebek” sloganıyla hayata geçirildiğini dile getiren Başhekim Songür “Eğitim alan anne adayları öğrendikleri yararlı bilgiler sayesinde sağlıklı ve rahat bir gebelik dönemi yaşıyor. Doğum sonrası kendilerine ve bebeklerine nasıl bakacaklarını, beslenmelerine ilişkin detayları burada konusunda uzman ebe arkadaşlarımızdan öğreniyorlar. Doğum öncesi ve doğum sonrası birçok yararlı bilginin verildiği Gebe Eğitim Sınıfımızdan anne adaylarımız ücretsiz bir şekilde kayıt yaptırıp faydalanabiliyor.” dedi. Eğitimlerden son derece memnun kaldıklarını dile getiren anne adayları da ilgi ve desteklerinden dolayı Başhekim Uz. Dr. Semih Songür ile eğitim veren ebelere teşekkür etti.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net