1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

Adapazarı Belediyesi yüzme kursuna start verdi

28 Haziran 2018 - 14:27, Perşembe
Adapazarı Belediyesi yüzme kursuna start verdi
Adapazarı Belediyesi’nin çocuklara yönelik bu yıl altıncısını düzenlediği yüzme etkinliğine start verildi.

Adapazarı Belediyesi’nin çocuklara yönelik düzenlediği yüzme etkinliğinin açılışına, Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer, Sakarya Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, Adapazarı İlçe Gençlik Spor Müdürü Yavuz Salman, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Emre Kurt ile çok sayıda aile katıldı.

Çocuklara yönelik düzenlenen kursun açılış konuşmasını yapan Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer, amaçlarının daha sağlıklı ve eğitimli nesiller yetiştirmek olduğunu ifade ederek, “Yüzme kurslarına katılan çocuklarımız burada hem temel yüzme tekniklerini öğreniyor hem de yeni arkadaşlıklar edinerek küçük yaşlardan itibaren sosyal iletişimlerini geliştiriyorlar. Uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleştirdiğimiz bu kurslarla çocuklarımız eğlenerek öğrenmenin keyfini yaşıyor. Bizler de Adapazarı Belediyesi olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da spor konusundaki hassasiyetimizi ortaya koyarak, toplumumuza sağlıklı ve eğitimli nesiller yetiştirmenin çabası içerisinde olacağız. Bu vesile ile Sayın Başkanımız Süleyman Dişli, Sakarya Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü ve Kobaş Yüzme Kulübü Sporları Yönetim Kurulu Başkanı Meydan Kobaş, camiasına bu güzel organizasyon için teşekkür ediyorum” dedi.

Adapazarı Belediyesi tarafından ücretsiz olarak düzenlenen yüzme kursu iki buçuk ay sürecek. 7-10 yaş grubu çocuklarına yönelik düzenlenen yüzme kursunda bu yıl da 650 çocuk yüzmeyi öğrenecek.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net