1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

Minik Kahraman’ı Evinde ziyaret ettiler

23 Haziran 2018 - 18:55, Cumartesi
Minik Kahraman’ı Evinde ziyaret ettiler
Özel Konak Hastanesi Sakarya’da 25 haftalıkken 800 gram olarak doğan ve 3 ay yenidoğan yoğun bakımda kalan Kemal Yusuf bebek, taburcu olmasının ardından evinde ziyaret edildi.

MİNİK KAHRAMAN

Özel Konak Hastanesi Sakarya’da Kasım 2017’de henüz 25 haftalıkken 800 gram olarak doğan Kemal Yusuf bebek, 95 gün yeni doğan yoğun bakımda kaldıktan sonra Şubat ayında taburcu olmuştu. Özel Konak Hastanesi de 3 ay boyunca misafirleri olan minik kahramanı unutmadı. Evinde oğulları ile mutlu ve sağlıklı bir şekilde yaşayan Özcan ailesi ve Kemal Yusuf bebeği ziyaret eden hastane ekibi, aileye geçmiş olsun dileklerini iletti.

ZİYARET EDİLDİ

Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Çiğdem Engin, Kurumsal Pazarlama ve İletişim Sorumlusu Dilek Hızlı, Yenidoğan Yoğun Bakım Sorumlusu Meryem Demir ve Kadın Doğum Servisi Sorumlusu Canan Özdemir’in ziyaret ettiği aileye misafirperverliklerinden ötürü teşekkür edilirken,  Kemal Yusuf bebeğe de uzun ve sağlıklı bir ömür dilendi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net