1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

SAMEK’te yılsonu heyecanı yaşanacak

20 Haziran 2018 - 12:12, Çarşamba
SAMEK’te yılsonu heyecanı  yaşanacak
SAMEK Yılsonu Sergisi, 22 Haziran Cuma günü Kentpark’ta sanatseverlerle buluşacak.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Yaygın Eğitim Şube Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları (SAMEK) Yılsonu etkinliği, 22 Haziran Cuma günü Sakaryalı sanatseverlerle buluşacak. Kentpark’ta düzenlenecek olan sergi açılışı saat 19.00’da başlayacak.

19.00 Kentpark’ta

SAMEK Yılsonu Sergisine tüm sanatseverleri davet eden Yaygın Eğitim Şube Müdürü Halide Kama, “Geleneksel sanatlardan el sanatlarına, güzel sanatlardan müzik ve dil eğitimlerine kadar pek çok branşta yıl boyunca eğitimler sunduk. Sanatseverleri eğitimlerle buluşturduk. İnşallah 22 Haziran Cuma günü yılsonu sergimiz de elde edilen eserleri sergileyeceğiz. Kursiyerlerimizin heyecanına ortak olmak isteyen tüm sanatseverleri 19.00’da gerçekleştireceğimiz açılışımıza davet ediyoruz” dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net