1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

Üst kuşağa terfi ettiler

14 Haziran 2018 - 15:42, Perşembe
Üst kuşağa terfi ettiler
Kobaş Karate Spor Kulübü’nün kuşak imtihanı, Cevatbey İşhanı’nın üst katında bulunan salonun yapıldı. 4 ay süresince bir üst kuşağa geçmek için çalışan Kobaş Karate Spor Kulübü sporcuları, kuşak imtihanında Kihon Kata ve Kumite olarak üç bölümden imtihan oldu.

Antrenörler Fatih Aksoy, Halime Irak, Furkan Önoğul ve Ziada Motasem nezaretinde imtihan olan sporcuların heyecanlı oldukları gözlenilirken, başarılı olan 80 sporcu bir üst kuşağa terfi etmeyi başardı. Antrenörler sporcularının performanslarından memnun olduklarını ve sayılarının her geçen gün arttığını ve daha çok çalışmaları gerektiğini belirtirken Karate Federasyonu Asbaşkanı ve Kobaş Karate Spor Kulübü Başkanı Meydan Kobaş’ta imtihanda başarılı olan sporcuları kutladı.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net