1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

İspiroğlu'ndan mesaj

14 Haziran 2018 - 13:58, Perşembe
İspiroğlu'ndan mesaj
Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, Ramazan Bayramı dolayısı ile yayınladığı mesajında; “Milletimizin ve toplumsal hayatımızın en güzel ve anlamlı günlerinden biri olan Ramazan Bayramına ulaşmanın huzur ve mutluluğunu yaşamaktayız” dedi.

Ramazan Bayramı birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını pekiştiren, millet olma iradesini ve kardeşliği en üst düzeyde hissettiren, inanç ve kültür medeniyetinin temel unsurlarından olduğunun altını çizen İspiroğlu’nun mesajı şöyle;

“İnancımızın temelini teşkil eden, bizleri birlik ve bütünlük içerisinde bugünlere ve yarınlara taşıyacak olan bu güzel günlerimizin biri de hiç şüphe yok ki Ramazan Bayramıdır. İnançlarımızın ve törelerimizin bütün güzellikleriyle sergilendiği bayramlarımız, yoksulların ve kimsesizlerin hatırlandığı, eş, dost ve yakınların kaynaştığı, başta sevgi olmak üzere, yüce milletimizin topluca yaşayıp paylaştığı kutsal günlerdir.

İnsanımızı öteden beri bir arada tutan ve güçlü kılan bu seçkin bayram günlerinin birleştirici ve manevi gücünün, bizleri yeni ufuklara taşıyacağına inanıyorum. Yaşanılan güzelliklerin, huzur ve barış ortamının sürekli olmasını temenni ediyor, bu duygu ve düşüncelerle İlçemizde görev yapan tüm kamu personelinin, özel sektör ve çalışanlarının, basın mensuplarının ve saygıdeğer Karasuluların bayramlarını kutluyor, sağlık ve mutluluk dileklerimi sunuyorum.”

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net