1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

Sakarya’nın her yerinde vatandaşı dinliyoruz

13 Haziran 2018 - 19:48, Çarşamba
Sakarya’nın her yerinde vatandaşı dinliyoruz
İYİ Parti’nin 24 Haziran seçimleri için ‘Anlat Hemşehrim Dertleşelim’ otobüsü tüm Türkiye’yi dolaşmaya ve vatandaşların sıkıntılarını dinlemeye devam ediyor. Otobüsün bu sefer ki durağı ise Sakarya oldu.

EKONOMİ KONUŞULDU

‘Anlat Hemşerim Dertleşelim’ otobüsünün çok önemli bir çalışma içinde olduğunu kaydeden İYİ Parti Sakarya milletvekili adayı Asena Aslan Burak, Türkiye’nin her yerinde vatandaşları dinlediklerini ve çözüm önerileri sunduklarını kaydetti. Burak “Sakarya’yı karış karış geziyoruz. Gittiğimiz yerlerde halkın en çok şikayet ettiği konu ekonomi. Çiftçi ve üretici maliyetlerden, tüketici ise hayat pahalılığından şikayetçi. Türkiye tarım bölgesi ama bakıyorsunuz her gıda ateş pahası. Eskinden dışarıya ihraç ettiğimiz gıdaları şimdi ithal ediyoruz, neden? Zira artan nüfusa göre üretimi arttıramıyoruz. Çiftçinin, üreticinin sorunlarını çözmeden ülkeyi refaha ulaştıramazsınız” dedi. 

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net