1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

SakaryaGİAD iftarda buluştu

14 Haziran 2018 - 12:23, Perşembe
SakaryaGİAD iftarda buluştu
Kısa adı SakaryaGİAD olan Sakarya Genç Girişimciler ve İş Adamları Derneği Özkum tesislerinde geniş katılımlı iftar verdi. İftar sonrası konuşan Başkan Korkmaz, eğitime yaptıkları katkının süreceğinin altını çizdi.

HAYLİ KALABALIKTI

Sapanca Özkum Tesisleri'nde yapılan iftara AK Parti Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen, Erenler Kaymakamı Salih Karabulut, Adapazarı Belediyesi Başkan Vekili Erol Ayrın, Sakarya Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Çelik, SATSO Başkanı Akgün Altuğ, AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu (TÜGİK) Genel Başkanı Erkan Güral,  TÜGİK Genel Sekreteri Tanzer Polat Yılmaz, iş, siyaset, basın camiasının önde gelen isimleri, Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri ile kalabalık davetli topluluğu katıldı.

HİZMETE DEVAM

Tasavvuf müziği eşliğinde semazen gösterisi ile başlayan iftar, oruçların açılmasıyla sürdü. İftar sonrasında ev sahibi Gökhan Korkmaz 'Hoş geldin' konuşması yaptı. Eğitime verdikleri katkıların süreceğini anımsatan Başkan Korkmaz, son aylarda dolarla birlikte yaşanan sıkıntıların aşılacağına işaret etti. Güçlü Türkiye'nin güçlü ekonomi ile olacağını belirten Korkmaz, üyelerinden daha çok çalışarak ülkeye ve Sakarya'ya hizmet etmeye devam etmelerini istedi.

GÜRAL: HEDEFLER ÖNEMLİ

Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu (TÜGİK) Genel Başkanı Erkan Güral ise ekonomik kriz ortamlarının bazen atılım fırsatı olduğunu anımsattı. Aile şirketleri ve yapılarını ele alan Güral, aile şirketlerinde prensip ve disiplinin önemine işaret etti. Güral, "Ayağımız yere basarken hedeflerimizi yüksek koymamız lazım. Rakiplerimizi de iyi analiz etmemiz lazım. İş dünyasında başarıya ulaşmak için farklı olmak zorundasınız. Teknolojik yatırımlar son derece önemlidir. Artık ortaklık ruhunu benimsemek gerekir. Az olsun benim olsun kararı, bu gün ticarette yeterli olmuyor. Şirketlerinde ana yasaları olması lazım" dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net