1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

İl Delegeliği seçim süreci başlıyor

13 Haziran 2018 - 16:42, Çarşamba
İl Delegeliği seçim süreci başlıyor
Sigorta Acenteleri İl Delegeliği seçim süreci başlıyor. Adaylık için 28 Haziran’da başlayacak olan başvurular, 2 Temmuz’da sona erecek. Seçimler 5 Temmuz’da Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleşecek

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı tarafından ortaklaşa belirlenerek 6 Nisan 2009 tarihinde yürürlüğe konulmuş olan “Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi ile Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Seçimlerine Dair Usul ve Esaslar” doğrultusunda, Sigorta Acenteleri İl Delegeliği seçimleri yapılacak. Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binasında 5 Temmuz Perşembe günü gerçekleşecek seçimlerde oy kullanma süresi, saat 09.30 başlayıp, 16.30’da sona erecek.

Seçmen Listeleri SATSO’da Askıda

TOBB tarafından belirlenen ve Sakarya sigorta acentelerini gösteren seçmen listesi SATSO www.satso.org.tr internet sitesinde ve Hizmet binasının ilan panosunda 13  - 14 Haziran Çarşamba ve Perşembe günleri olmak üzere iki işgünü süreyle ilan edilmeye başladı

Adaylık Başvuruları 28 Haziran’da

İl delegesi adaylığı için başvurular ise, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından 28 Haziran Perşembe günü kabul edilmeye başlanacak olup, bu süre 2 Temmuz Pazartesi günü mesai bitiminde sona erecek. Başvurular Yönetim Kuruluna hitaben yazılmış bir dilekçe ile SATSO’ya yapılacak.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net