1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

Bayramlaşma programı belli oldu

13 Haziran 2018 - 15:45, Çarşamba
Bayramlaşma programı belli oldu
Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Ramazan Bayramının, tüm insanlığa barış ve huzur getirmesi temennisinde bulunan Başkan Alemdar, “Bu mübarek ay içerisinde tutulan oruçların, yapılan tüm ibadetlerin, edilen tüm duaların kabulünü Yüce Rabbimizden niyaz ediyoruz. Ramazan ayı boyunca yaşadığımız manevi iklimin ardından bu kez bayrama kavuşmanın sevincini yaşıyoruz.” dedi.

Gönül Sofralarında Buluştuk

Bir ay boyunca yapılan iftarlarla, kurulan gönül sofralarında, paylaşmanın ve kardeşliği hep birlikte yaşadıklarını dile getiren Başkan Alemdar; “ Ramazan ayı boyunca gönül sofralarında, hemşehrilerimizle birlikte olduk. Aynı sofralarda ekmeğimizi, suyumuzu paylaştık. Paylaşmanın ne kadar güzel bir vasıf olduğunu bir kez daha yaşadık. Şehit ailelerimizin sofralarına misafir olduk, cennet mekan şehitlerimizi yad ederek, onları bir kez daha rahmet ve şükranla andık. Öğrenci kardeşlerimizle iftar çadırlarımızda hasbihal etme imkanı bulduk. Tüm bu güzelliklerin sonunda da Mevlam hepimize bayrama kavuşmayı nasip etti. İnşallah bir sonraki Ramazan’a da sağlıkla, huzurla, birlik ve beraberlik içerisinde kavuşuruz” dedi.

Bayramların ruhunu büyüklerimizden öğrendik

Bayramların, kardeşlik, akrabalık, dostluk gibi duyguların pekişmesi için vesile olduğunu söyleyen Başkan Alemdar, “Bayramlar, birlik ve beraberliğimizi pekiştirdiği için özel öneme sahiptir. Bayram muhabbettir.  Bizler; Bayramların ruhunu, sevgisini ve dargınlıklara son vermeyi büyüklerimizden öğrendik. Ramazan Bayramı vesilesi ile bu güzel hasletlerimizi yaşatalım. Huzur içinde bir bayram geçirelim.” dedi.

Tüm Hemşehrilerimizi Bekliyoruz

15 Haziran Cuma günü yani bayramın 1. Günü belediye hizmet binasında düzenlenecek bayramlaşma programına tüm vatandaşların davetli olduğunu ifade eden Alemdar, “Hem Cuma, hem de Ramazan Bayramı olması hasebiyle o gün iki bayramı bir arada yaşayacağız. Cuma Namazı sonrası belediye hizmet binamızda gerçekleşecek programa tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz”

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net