1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

Sonun başlangıcı olabilir

13 Haziran 2018 - 14:45, Çarşamba
Sonun başlangıcı olabilir
Sakaryaspor'un eski Başkanı Selahattin Aydın dün bir basın toplantısı düzenledi. Aydın, "Gürses, borçların tamamını açıklamalı. Açıklamaz ise adaylar liste çıkarmamalı, kulüp Kayyuma teslim edilmeli" dedi.

Sakaryaspor eski Kulüp Başkanlarından Selahattin Aydın, 17 Haziran'da yapılacak olan kongre öncesi, Kulüp Başkanı İsmail Gürses'e, borçların tamamını açıklaması için çağrıda bulundu. Aday olanlara ise "Neye aday olduğunu bilmeden ortaya çıkmayın" dedi. Aydın, açıklamalarının devamında, “Giderken hiçbir başkan borcu yanında alıp gitmiyor. Borç kulübe kalıyor. Eğer yazılıp çizildiği gibi bir borç var ise, bu yazılanlar doğruysa bu sonun başlangıcı olur. Talip olanlar neye talip oldukları bilsinler. Eğer kongre gününe kadar bir açıklama yapılmaz ise, aday olan arkadaşlar o gün listesini çıkarmasın. Kulüp kayyuma gitsin. Kayyum hesabı kitabı çıkarsın, sonra kulübü seçime götürsen. Herkes hesabını kitabını ona göre yapsın. Bu kongrede söylesem çok geç olabilirdi. Bundan 2 yıl önce yapılan kongreyi hatırlıyorsunuzdur. Koltuğunun altında bir sürü dosyalar, 'Bizim para problemimiz yok, biz Sakaryaspor'u şuralara taşıyacağız' deyip de geldi ama çok kısa sürede gördük ki bu iş öyle değil. Sanayicilere saldırdı, SATSO'ya saldırdı, belediyelere saldırdı, siyasilere saldırdı. Kardeşim başta kamuoyuna bizim hiçbir problemimiz yok deyip, kulübe bunları yaşatıyorsan benimde eski bir kulüp başkanı olarak sana sorma hakkım var. Senin de hesap verme zorunluluğu var" şeklinde konuştu. 

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net