1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

Gürses ekip peşinde

13 Haziran 2018 - 14:43, Çarşamba
Gürses ekip peşinde
Sakaryaspor’daki son sezonunda kamuoyunun ciddi şekilde güvenini kaybeden İsmail Gürses, yeniden adaylığını koymak için çalışırken, Halit Evin ve ekibini yeniden yönetim kadrosuna almak için uğraşıyor.

Sakaryaspor’da 17 Haziran’da gerçekleştirilecek olan olağan genel kurul öncesi mevcut Başkan İsmail Gürses ciddi şekilde yönetim oluşturmaya çalışıyor. Son döneminin ardından kamuoyundan ciddi şekilde güven kaybeden Gürses’in Halit Evin ve ekibini yeniden yönetimde görmek istediği ancak Evin’i bu konuda ikna edemediği öğrenildi. Halit Evin ile birlikte Orhan Şeşen ve Rahmi Şengül’ü de yönetiminde görmek isteyen Başkan Gürses’in bu isimleri ikna etmek için görüşmeler yaptığı bilgisi geliyor. Yönetim oluşturmakta zorlanan İsmail Gürses’in 17 Haziran’a kadar yönetimini şekillendireceği ve 17 Haziran’da gerçekleştirilecek olan olağan genel kurulda aday olarak liste çıkaracağına kesin gözüyle bakılırken, kongreden nasıl bir sonuçla ayrılacağı da merak edilen konular arasında yer alıyor.   

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net