1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

MÜSİAD’ta Bayramlaşma 1.Gün

13 Haziran 2018 - 13:51, Çarşamba
MÜSİAD’ta Bayramlaşma 1.Gün
Müstakil Sanayiciler ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubesi, 15 Haziran Cuma (Bayramın 1. Günü) saat 14.00’da şube hizmet binasında bayramlaşma programı gerçekleştirecek.

MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar COŞKUN, Ramazan Bayramı münasebetiyle tebrik mesajı yayınlayarak, bayramlaşma programına davette bulundu.

Başkan COŞKUN yayınladığı mesajda;

“Bir ay boyunca bir büyük kardeşlik iklimini, dayanışmayı, kaynaşmayı, yardımlaşmayı hep birlikte yaşadık. Şehrimizde, mahallemizde, akrabalarımızla, komşularımızla, kardeşlerimizle, ihtiyaç sahipleriyle, ekmeğimizi, suyumuzu bölüştük. Nihayet, bayramımızı da idrak ediyoruz. Bayramlar, Rabbimizin bir nimeti olmasının yanı sıra, milli birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek, kardeşlik ahdimizi yenilemek için de önemli bir fırsattır.” dedi.

Başkan COŞKUN mesajının sonunda, “Bayramlaşma programımızı gerçekleştirmek için herkesi bayramın 1. günü (15 Haziran Cuma) saat 14.00’da MÜSİAD Sakarya Şubesi’ne bekliyoruz.” diyerek bayramlaşma programına davette bulundu.

Bayramlaşma Programı

Tarih: 15 Haziran Cuma (Bayramın 1. Günü)

Saat: 14.00

Yer: MÜSİAD Sakarya Hizmet Binası

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net