1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

BBP'de şok istifa

12 Haziran 2018 - 12:23, Salı
BBP'de şok istifa
Büyük Birlik Partisi İl Başkan Yardımcısı Mikail Yıkmaz, parti genel başkanının Cumhur İttifakı'na katılarak Ak Parti'ye destek vermesine 'Reisime ihanettir' diyerek istifa etti

Yılmaz,  açıklamasında 'Benim Reisim arkadaşlarını satmadı, bu yapılan ihanettir' ifadelerini kullandı. Yılmaz’ın açıklaması şöyle;

 "24 Haziran da yapılacak olan seçim yaklaşırken BBP Sakarya İl Başkan Yardımcılığı görevimden istifa ettiğimi duyurmak isterim. Genel Başkanım Sayın Mustafa Destici yapmış olduğu Cumhur İttifakında AKP ve MHP'ye destek olarak yancı durumuna düşürmüştür. Seçimler de oy pusulasında BBP'nin yeri olmaması sırf çıkarları için yapılan bu ittifakta meclise 5 tane milletvekili girsin diye 25 yıllık bir partiye, rahmetli Muhsin Başkanımıza bir saygısızlıktır. Ben BBP’ nin kendi başına milliyetçi bir geçmişi olan siyasetini vatanını düşünen ve milletinden başka bir şey düşünmeyen yıllarca haksızlığa uğramış yine de yılmamış çıkarları için yol arkadaşlarını satmamış tek reisim Muhsin Yazıcıoğlu'na ihanet olarak görüyorum.

Şunu söylemek isterim Cumhur İttifakı diyerek yapılan bu seçimde siyaset olduğunu unutmayalım. 8 ay önce birbirlerine bağırıp çağırıp sonra gel demek sadece çıkar demektir. Buna oyuncak olmak istemiyorum ve ben Sakarya’mın Türkiye'min milliyetçiliğine sevdasına haksızlığa boyun eğmeyeceğine inanıyorum, saygı duyuyorum. Koltuk sevdası olan bu yolda sırf kendini bir yerlerde görmek isteyen BBP yol arkadaşlarım Allah yolunuzu açık etsin. Rabbim inşallah girdiğiniz bu yolda sizleri kukla yapmaz. BBP kullandırmazsınız. Ben şahsım adına görevimden istifa ettiğimi duyuruyorum.”

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net