1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

 

Ne olacak sonumuz?

11 Haziran 2018 - 17:19, Pazartesi
Ne olacak sonumuz?
Sakaryaspor’da şimdiye kadar 8 futbolcu alacakları sebebiyle kulübü Federasyon’a verirken, bu dosyaların 1 milyon 500 bin TL’ye ulaştığı söyleniyor. Yönetimi alacak olan taraf bu borçlarla ilgili olarak ciddi bir çalışma yapmak zorunda kalacak.

Camia endişe içerisinde

Sakaryaspor’u alacakları nedeniyle TFF’ye şikatyet eden oyuncu sayısı her geçen gün artıyor. Sakaryaspor’da takıma kalan 2.5 Milyon TL’lik borç ödenmezken futbolcular alacakları nedeniyle federasyona başvurmaya devam ediyor. Ramazan Sal, Beykan Şimşek, Ercüment Kafkasyalı ve Tufan Kelleci’den sonra Batuhan Karadeniz, Yunus Emre Yalçın, Mahir Sağlık ve Ramazan Civelek’in de alacakları nedeniyle Federasyona başvurması camiayı endişelendirdi.

1.5 milyon TL’lik dosya

Temsilcimiz Sakaryaspor’da şimdiye kadar kulübü alacaklarına karşılık Türkiye Futbol Federasyonu’na gveren isimlerin toplam dosya bedelinin 1.5 milyon TL’ye ulaştığı belirtiliyor. Sakaryaspor’da 17 Haziran’da yapılacak olan genel kurulda görevi devralacak olan yönetimin ilk icraatlarından bir tanesi kulübü TFF’ye veren isimlerle anlaşma yoluna gitmek olacak. Transfere engel olan dosyalar haricinde takımın borçlu olduğu futbolcular da gelecek yönetimi zorlayacak.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net