1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

 

Teşekkürler Reis

6 Haziran 2018 - 12:36, Çarşamba
Teşekkürler Reis
Yeni stat yapılması koşuluyla Toplu Konut İdaresi'ne (TOKİ) yeri devredilen, yeni stadın hizmete girmesiyle TOKİ tarafından Şen Piliç'e satılan eski Adapazarı Atatürk Stadı, dün Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın devreye girmesiyle 'Millet Bahçesi' oldu.

TAKAS YOLUYLA

Sakarya'da düzenlenen miting de konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, gelecek dönemde de yine Sakarya ile hedeflerine ulaşacaklarını söyledi. Sakarya'ya gelmeden önce Şen Piliç'e satılan araziyle ilgili olarak TOKİ Başkanı ile görüştüğünü belirten Erdoğan, arsayı satın alan Şen Piliç'e başka bir yerden arsa verileceğini söyledi.

HYDE PARK GİBİ

Erdoğan, "Bugün TOKİ ile de görüştüm. Burayı satın alan arkadaşla gerek belediye başkanımız gerekse TOKİ başkanımız konuşarak başka bir yerden verecekler. İngiltere'de Hyde Parkı varsa, Sakarya'da da Millet Bahçesi olacak. Şimdi size bir müjde veriyorum. Eski stadın yerini millet bahçesi yapıyoruz. TOKİ, orayla ilgili bir satış akdi yapmış" dedi. Erdoğan,"  Fakat bugün TOKİ ile de görüştüm. Orayı satın alan arkadaşla da gerek belediye başkanımız, gerek TOPKİ görüşmeleri yaptı. Farklı yerden onlara yer verecekler, böylece eski stadın yerini inşallah millet bahçesi yapıyoruz. Alacaksınız çoluğunuzu çocuğunuzu yanınıza, hep beraber gidin orada çimlerin üstünde yuvarlanın" dedi.

HEMEN BAŞLASIN

Erdoğan;" Hemen projeyi başlatın. Ama beton ağırlıklı değil, yeşil ağırlıklı, çınar ağırlıklı. Muhteşem bir proje, süratle hemen başlatacağız" diye konuştu. Erdoğan daha sonra Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'na seslenen Erdoğan, "Zeki başkan işe hemen başlansın" dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net