1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

 

Vakit ayağa kalkma vaktidir

5 Haziran 2018 - 15:27, Salı
Vakit ayağa kalkma vaktidir
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, tarihi mitingde Sakaryalılarla buluştu.

Demokrasi Meydanı’nda gerçekleştirilen buluşmada konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Sakarya’da ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Toçoğlu, “Sayın Cumhurbaşkanım sizleri, tekrar aramızda görmenin ve bu mübarek günde Sakarya’mızda ağırlamanın mutluluğu ile hoş geldiniz diyor; hemşehrilerim adına saygı ve muhabbetle selamlıyorum” dedi.

24 Haziran’ın anlamını biliyoruz

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Bugün, Sakarya olarak, yine tarihi bir ana şahitlik ediyoruz. Prangalarından kurtulan, esareti reddeden, hürriyet, adalet ve eşitlik için sesini yükselten ülkemizin içinden geçtiği tarihi dönemeçte Cumhurbaşkanlığı Sistemine, şahitlik etmenin gururunu yaşıyoruz. Bizler, vatanı uğruna geçmişte Sakarya’da, Dumlupınar’da, Çanakkale’de ve çok kısa süre önce 15 Temmuz direnişinde, gözünü kırpmadan canlarını feda etmiş bir milletin evlatları olarak 24 Haziran’da vereceğimiz kararın ne anlama geldiğini çok iyi biliyoruz” diye konuştu.

Vakit Sakarya Vaktidir

Başkan Zeki Toçoğlu, “Hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Bizler, Sakarya olarak, 24 Haziran’da, tercihimizi, Sayın Cumhurbaşkanımızın liderlik ettiği Türkiye’den yana yapacağız. 24 Haziran’da, vatan için, bağımsızlık için, refah ve huzur için; en önemlisi de mazlum milletler için, oy kullanacağız. Sakarya olarak bizler, liderliğinizle Türkiye’nin yarınlarını inşa etmeye hazırız. 24 Haziran’da Sakarya, tereddüt etmeden, duraksamadan, Cumhurbaşkanı’nın yanında olacak. Ve Sakarya, 24 Haziran’da inşallah yeniden tarih yazacak. Artık vakit, Sakarya vaktidir. Vakit, Türkiye vaktidir. Vakit, ayağa kalkma vaktidir” dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net