1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

 

Açılış öncesi İftar verdiler

5 Haziran 2018 - 13:32, Salı
Açılış öncesi İftar verdiler
İlimize spor alanında yeni bir soluk kazandıran Gymada Cimnastik Akademisi; Ramazan ayı sonrası yapacağı açılış öncesinde düzenlediği Tanıtım Programı ile yönetici ve dostlarını İftar'da ağırladı.

Sakarya'da bir ilke imza atmayı hedefleyen Gymada Cimnastik Akademisi; Ramazan ayı sonrası Serdivan İstiklal Mahallesi Sanayi Caddesi (Sen Otel yanında) adresinde gerçekleştireceği açılış öncesinde yönetici ve dostlarını İftar'da ağırladı. 3-12 yaş arası çocuklar için temel cimnastik eğitimi veren Gymada Cimnastik Akademisi; küçük yaşta cimnastik eğitimi ile; kaslar ve fiziksel gelişimi destekliyor. Denge-Kuvvet, çeviklik ve esneklik sağlayan Gymada Cimnastik Akademisi; itilebilir zihinsel ve bedensel engele de olumlu katkı sağlıyor. 600 metrekare salonu, çocuklar için özel tasarlanmış profesyonel ekipman ve eğitmen kadrosu ile Sakarya halkına hizmet verecek olan Gymada Ada Cimnastik Akademisi; tüm misafirlerini ziyaretlerine beklediklerini bildirdi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net