1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

Hem babası hem antrenörü

1 Haziran 2018 - 18:53, Cuma
Hem babası hem antrenörü
18-22 Mayıs tarihlerinde Kosova’da düzenlenen 1. Uluslararası Down Sendromlular Yüzme Şampiyonasında ülkemize 2. gümüş madalya,1 bronz madalya kazandıran Milli Yüzücü Fatma Çağla Demir ve Babası Orhan Demir Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi ziyaret etti.

Kosova’da düzenlenen 1.Uluslararası Down Sendromlular Yüzme Şampiyonasında ülkemize 2 gümüş 1 bronz madalya kazandıran Sakarya Zirve Özel Sporcular Spor Kulübü kurucu başkanı ve sporcusu Özel Milli Yüzücü Fatma Çağla Demir, Başkan Dişli’ye yaptığı ziyarette yüzmeyi çok sevdiğini ve yüzmeye erken yaşlarda başladığını söyledi.

BABADAN DESTEK

 Yüzme konusunda en büyük desteği Babası Orhan Demir’den alan Çağla, antrenmanlara babasıyla katılıyor. Kızı Çağla’nın hem Babası hem antrenörü olan Orhan Demir, kızının başarılarında emeği olan Gençlik Spor İl Müdürü Fatih Çelikel ve onun nezdinde tüm personel ve yüzme hocalarına teşekkür etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Dişli, gençlerin kendilerini daha iyi ifade edebilmeleri konusunda sporla mutlaka ilgilenmeleri gerektiğini belirterek, kazandığı başarılarından dolayı Fatma Çağla Demir’i ve spora teşvik ettiği için Baba Orhan Demir’i tebrik etti.Dişli, Çağla’nın spor azmiyle daha çok başarılara imza atacağına inandığını söyledi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net