1. DövizALIŞSATIŞ
 2. USD
 3. EURO

 

 

 

Sakaryalı kraliçe postacı oldu

31 Mayıs 2018 - 16:41, Perşembe
Sakaryalı kraliçe postacı oldu
Sinemanın Kral ve Kraliçesi yarışmasında sinemanın kraliçesi seçilen Sakaryalı Aslı Can posta dağıtıcı ekibinin yeni giysilerini tanıttı.

Tanıtım için yapılan çekimlere Sinemanın Kral ve Kraliçesi Yarışması’nda kral ve kraliçe olarak seçilen Sakaryalı Aslı Can ve Can Altıntaş’da  katıldı. Amerikalı ünlü oyuncu Christopher Reeve’e benzerliği ile dikkat çeken “Kral” ünvanlı Can Altıntaş çekimlerde dikkatleri üzerine çekti.

Akmens Tekstil tarafından tasarım ve üretimleri gerçekleştirilen yazlık kışlık kıyafetler çantalar ve ayakkabılarının tanıtımı için yapılan çekimler Bahçelievler Yayla Postahanesi’nde fotoğraf sanatçısı Zafer Gündoğdu’nun yaptığı çekimler için objektif karşısına geçen mankenler arasında geçtiğimiz günlerde düzenlenen “Sinemanın Kral ve Kraliçesi Yarışması”nda kral ve kraliçe olarak seçilen Aslı Can ve Can Altıntaş’da vardı. Yarışmanın finalistlerinden Edip Çağatay Güler ve Derya İsi’nin de yer aldıkları  yeni koleksiyonun çekimlerinde poz veren genç modeller oldukça heyecanlı göründüler. Çekimlerde “Süperman filmlerinin unutulmaz Amerikalı başrol oyuncusu Christopher Reeve’e benzerliği ile dikkat çeken “Kral” ünvanlı Can Altıntaş çekimlerde dikkatleri üzerine çekti. Can Altıntaş’ı görenler ona “Süper Postacı” diye takıldılar.

Kurumsal kıyafet pazarında deneyimle yer edinmiş Akmens Tekstil’in yönetim kurulu başkanı Salih Aksoy PTT için tasarlanan kıyafetlerin kumaşlarının teknolojik olarak üretildiğini ve  beş yıllık bir çalışmanın ürünü olarak Türkiye'de geliştirilen, nefes alan, nemi dışarı atan, leke tutmayan doğal ve konforlu DryCoolTM ürününü kullanılarak hazırlandığını , kullanan kişilerin kendisini daha iyi hissetmesini sağlayan performans arttırıcı ürünler olduğunu söyledi. Firma THY, TCDD, AFAD, İETT gibi pek çok kuruluşun da kıyafetlerini tasarlayıp üretiyor.

Haberin Fotoğrafları

Sakaryalı kraliçe postacı oldu

Sakaryalı kraliçe postacı oldu

Sakaryalı kraliçe postacı oldu

Sakaryalı kraliçe postacı oldu

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

 1. Bugün
 2. Dün
 3. Bu Hafta
 4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net