1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

Yıl Sonu Şenliklerinde iki etkinlik birden

24 Mayıs 2018 - 14:52, Perşembe
Yıl Sonu Şenliklerinde iki etkinlik birden
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Çocuk Kulüpleri Yıl Sonu Şenlikleri devam ediyor.

Adapazarı Sosyal Gelişim Merkezi’nde 26 Mayıs Cumartesi ve 27 Mayıs Pazar günü gerçekleşecek olan etkinliklerle ilgili Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada,  Çocuk Kulüpleri Yıl Sonu Şenliklerine tüm halk davet edildi.

Tüm halk davetli

Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Sosyal Gelişim Merkezlerimizde yılsonu etkinliklerimiz tüm hızıyla devam ediyor. Son olarak SGM’de 26 Mayıs Cumartesi ve 27 Mayıs Pazar günü iki ayrı konser dinletisi gerçekleşecek. 26 Mayıs Cumartesi günü saat 15.30’da Gitar, Keman ve Ritim Sınıf Konserleri ve 27 Mayıs Pazar günü saat 15.30’da Bağlama Sınıf Konseri ile öğrenciler yıl boyunca derslerde hazırladıkları eserleri aileleri ve katılımcılarla paylaşacak. Çocuklarımızın heyecanına ortak olmak için Çocuk Kulüpleri Yıl Sonu Şenliklerine tüm halkımız davetlidir” denildi. 

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net