1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Konak Hastanesi Engellileri unutmadı

21 Mayıs 2018 - 16:54, Pazartesi
Konak Hastanesi Engellileri unutmadı
Özel Konak Hastanesi Sakarya, Engelliler Haftası nedeniyle hastanenin fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümünde tedavi gören hastalarla farkındalık etkinliği gerçekleştirdi.

ENGELLİLER HAFTASI

10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle Özel Konak Hastanesi Sakarya’da düzenlenen etkinliğe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Uzm. Dr. Hanife Düzgün Çelik, Fizyoterapistler Gözdenur Hoşgör, Büşra Sultan Kurtoğlu, Züleyha Gülşen ve Sakarya Engelliler Birlik Federasyonu Başkanı Nadide Dülger ile Genel Sekreter Kenan Çetinkaya katıldı.

ENGELLERİ BİRLİKTE KALDIRALIM

Gerçekleştirilen etkinliğe miniklerin fotoğraflarından oluşan video izlenerek başlandı. Pasta kesiminin ardından misafirlere hediyeleri takdim edildi. Terastan uçurulan balonlar sonrası noktalanan etkinlikte “Engelleri Birlikte Kaldıralım” mesajı verildi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net