1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

Mankenlerden sokak tanıtımı

19 Mayıs 2018 - 12:09, Cumartesi
Mankenlerden sokak tanıtımı
19 Mayıs Atatürk'ü anma Gençlik ve Spor Bayramında,Tarkan Acar'ın Özel Konsept Çalışmasında Bursa'nın Ünlü Caddelerinden Cumhuriyet Caddesinde Kamera Karşısına geçti.

Gece Yarısı yapılan Çekimlerde, ay yıldızı bayrağımızı simgeleyen kırmızı ve beyaz tonlar tercih edildi. Moda Fotoğrafçısı Mürsel Ay'ın objektifine poz veren Profesyonel mankenler, Nihal Ergun, Meryem İnci Şen, Sude İyigün ve Gül İyigün özel tasarımları ile  göz kamaştırdılar.

Bursa'nın Kalbi olan Cumhuriyet Caddesinde yapılan Çekimleri izleyen Halk izdiham yarattı ve böyle anlamlı bir günü Bursa'da gerçekleştiği için tüm ekibe ve Mankenlere Sevgilerini göstererek Teşekkür ettiler.

Haberin Fotoğrafları

Mankenlerden sokak tanıtımı

Mankenlerden sokak tanıtımı

Mankenlerden sokak tanıtımı

Mankenlerden sokak tanıtımı

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net