1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Zirvede bilim fuarı

18 Mayıs 2018 - 21:50, Cuma
Zirvede bilim fuarı
Hendek Dikmen Ortaokulunda ilk kez düzenlenen Tübitak 4006 bilim fuarında öğrenciler yaptıkları bilimsel çalışmaları sergilediler.

MİNİK KONSER

50 Öğrenci 20. Proje ile katıldığı TÜBİTAK 4006 bilim fuarında öğrenciler Dikmen ilk ve ortaokulu tarihinde  ilk kez düzenlenen fuarın mutluluğunu yaşadılar. Dikmen Ortaokulu’nda Okul Müdürü Ayşe Öztekin ve danışman öğretmen Eda Bektaş öncülüğünde ilk kez düzenlenen TÜBİTAK 4006 bilim fuarında öğrenciler yaptıkları bilimsel çalışmaları sergilediler. Sergiye katılanların sergiyi gezerken öğrenciler keman ile minik bir konser vediler.

GENİŞ KATILIM

Dikmen’de yapılan bilim fuarına Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE görevlileri, Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde görevli Şube Müdürleri Bedir Bayram ve Mehmet Arslan, Dikmen Mahallesi Muhtarı Menderes Ayvaz ve Hendek’te bulunan Okul Müdiresi Ayşe Öztekin ve öğretmenler  katıldı.

Kadir Kazın

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net