1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Bayrak tek tek dolaşıyor

17 Mayıs 2018 - 18:46, Perşembe
Bayrak tek tek dolaşıyor
Müteahhitler Birliği ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere hazırlattıkları alışveriş çeklerinin dağıtımını sürdürüyor.

Müteahhitler Birliği ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere hazırlattıkları alışveriş  çeklerinin bir bölümünü SAKVA, Kızılay ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne teslim etti. Önceki gün hazırladıkları çeklerin ilk bölümünü ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere Vali İrfan Balkanlıoğlu ve YÖÇEYDER’e teslim eden Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak, bugün de SAKVA, Kızılay ile Aile ve sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, çekleri teslim etti.

Başkan Kaya, Ramazan ayının paylaşma ayı olduğunu belirterek; “Paylaştıkça malanız da rızkınız da artar. Bereketiyle gelen Ramazan’da sofralarımızı ihtiyaç sahiplerine açar, ekmeğimizi onlarla paylaşırız. Bizde müteahhitler olarak geleneksel hale getirdiğimiz ‘alışveriş çeki’ uygulaması ile ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya çalışıyoruz.  İhtiyaç sahiplerine ulaştırılması noktasında yardımcı olan kurumlara teşekkür ederim” dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net