1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

SON DAKİKA

 

Bu hilalin altında paylaşalım

16 Mayıs 2018 - 19:00, Çarşamba
Bu hilalin altında paylaşalım
Türk Kızılayı Sakarya Şubesi Başkanı Zahit Tiryaki, yaptığı açıklamada, içerisine girmiş bulunduğumuz Ramazan ayı münasebetiyle Ramazan ayına özel yapmış oldukları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

BİRKAÇ GÜN İÇİNDE

 Bu Ramazan ayında da “Bu Hilalin Altında Paylaşalım” sloganı ile toplanacak Fitre, Zekat, Adak Kurbanı, Gıda Kolisi, Alışveriş çeki vb. yapılan tüm ayni ve nakdi bağışları Türkiye’nin merhamet eli olan KIZILAY aracılığı ile yardımları insan onuruna yakışır bir şekilde yapacaklarını dile getirdi. Ayrıca şu ana kadar 1200 gıda kolisi yapıldığını ve sayının Ramazan ayının sonuna kadar 3000’i bulacağını belirtti. Yine geçen yıl almış olduğumuz kurban vekaletlerinden yapılan 800 gr.lık kıyma ve kuşbaşı konservelerinin de önümüzde birkaç gün içinde ellerinde olacağını belirterek evlerine et girmeyen vatandaşlarımızı ramazan ayında etle buluşturacağız.

RAHAT VE HUZURLU

Güzide iki köklü kurumumuzun 150. Yılında Adapazarı belediye ile Türk Kızılayı Sakarya şubesi tarafından ortak hizmet veren Toplumsal yardımlaşma Marketimizin 8. Yılında özellikle mağdur, hasta ve engelliler ile ihtiyaç sahiplerine belirlenen kriterler doğrultusunda giyimden yiyeceğe, çocuk mamasından hasta bezine kadar birçok ihtiyaç maddesinin bulunduğu toplumsal yardımlaşma marketi, yoksulların yüzünü güldürüyoruz. Türk Kızılayı Sakarya Şubesi Başkanı Zahit Tiryaki, yaptığı açıklamada, hem insanların ihtiyaçlarını karşılamak hem de onların rahat ve huzurlu bir şekilde bayrama ulaşması adına faaliyet gösterdiklerini söyledi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net