1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Teşekkür belgelerini Bakan Demircan verdi

16 Mayıs 2018 - 12:54, Çarşamba
Teşekkür belgelerini Bakan Demircan verdi
Sağlık Bakanlığı tarafından Ankara’da düzenlenen programa katılan ebe Leyla Akturan ile ebe Makbule Kurt, Bakan Demircan’ın elinden teşekkür belgesi aldı.

Ankara’da 81 ilden davet edilen ebelerle bir araya gelen Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan ebelere teşekkür belgesi verdi. Sağlık Bakanlığı tarafından düzenlenen programa Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Kampüsü’nde (Doğumevi) görevli ebe Leyla Akturan ile Akyazı Devlet Hastanesi personeli ebe Makbule Kurt katıldı.  Bakan Dr. Ahmet Demircan’dan teşekkür belgesini alan ebeler gösterilen ilgiden dolayı büyük mutluluk yaşadıklarını dile getirdiler. Ebe Leyla Akturan, 28 yıldır ebelik mesleğini severek yaptığını ifade ederek, “Ebeler ve Hemşireler Haftası sebebiyle Ankara’da Sağlık Bakanlığı’nın düzenlediği programda ilimi teslim etmekten ve teşekkür belgemizi Sağlık Bakanımızdan  almaktan dolayı gururlu ve mutluyum.” diye konuştu. 1981 yılında mesleğe başladığını belirten Makbule Kurt da 2005 yılından beri Akyazı Devlet Hastanesi’nde görev yaptığını dile getirerek “Ebelik mesleği kutsal bir meslektir. Ebeler olarak aktif bir şekilde mesleğimizi yapmanın hazzını her zaman yaşadım. Teşekkür belgesini Sayın Bakanımızın elinden almaktan dolayı çok mutlu oldum.” dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net