1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Anka Koleji TÜYAP Kitap Fuarı’nda

16 Mayıs 2018 - 11:16, Çarşamba
Anka Koleji TÜYAP Kitap Fuarı’nda
Anka Koleji öğrencileri “TÜYAP Kitap Fuarı ve İzmit Bilim Merkezi’ni” gezdiler.

TÜYAP Kitap Fuarı’nda.

TÜYAP kitap fuarında birçok kitaba ve yazarlarına ulaşma imkanı yakalayan Anka Koleji öğrencileri, İzmit Bilim Merkezi’nde kurulan platformlarda hem öğrendiler hem eğlenceli vakit geçirdiler. Birbirinden değerli kitapları inceleyen öğrenciler, hem kitapların büyülü dünyasına girdiler hem de çok güzel bir vakit geçirme imkanına kavuştular.

Anka Koleji Bilim Merkezinde.

İzmit Bilim Merkezi’nde öğrenciler kurulan platformlada, herbirisi ayrı ayrı deney gerçekleştirme ve uygulama imkanı buldu. Anka Koleji öğrencileri yaptıkları çalışmalar ve akademik performansı ile adından sıkça söz ettiriyor.

Anka Kolejin’den Her Yerde Eğitim.

Anka Eğitim Kurumları Kurucusu Profesör Dr. Murat Tosun öğrencilere yönelik bu tür etkinliklerin devam edeceğini belirterek, Eğitim sadece okulda değil her yerde diyerek, öğrencilerin gelişimine her alanda katkıda bulunacaklarını ifade etti. Öğrenciler de kendilerine böyle imkan sağladıkları için Anka Kolejine teşekkür etti.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net