1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

SON DAKİKA

 

Era Kolejleri’nden sosyal sorumluluk projesi

16 Mayıs 2018 - 10:47, Çarşamba
Era Kolejleri’nden sosyal sorumluluk projesi
Yıl boyunca birçok sosyal sorumluluk projesinde görev alan Era Kolejleri öğrencileri, Sakarya Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğünün duvarlarını boyadılar.

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında söz konusu müdürlüğün Camili Mahallesi’ndeki bahçesine giden öğrenciler, sitede kalan arkadaşlarıyla birlikte hayallerindeki renkleri ve şekilleri duvarlara yansıttılar.

Duvarları Birlikte Boyadılar

Era Kolejleri Sakarya Kampüsü Kurucu Burak IRMAK gerçekleştirilen projeyle ilgili: “Era Kolejleri olarak yıl boyunca çeşitli içeriklerde sosyal sorumluluk projeleri yaptık. Yeni çağın çocukları bu projeyle hem burada kalan arkadaşlarıyla birlikte yeteneklerini sergilediler hem de el ele verildiğinde nasıl güzel sonuçlar alınacağını deneyimlediler. Projeye destek veren ilgili müdürlük yöneticileri, görsel sanatlar öğretmenimiz Çiğdem Hamzaoğlu ile gönüllü diğer öğretmenlerimize ve yeni çağın çocuklarına teşekkür ederim.” dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net