1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

SON DAKİKA

 

Ülkem için ben de varım

15 Mayıs 2018 - 17:03, Salı
Ülkem için ben de varım
AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Çiğdem Cebeci Sakaryahalk gazetesi genel yayın yönetmeni Hüseyin Cumalı'yı ziyaret etti. Uzun yıllar eğitim gören Cebeci, "Sakarya'nın kalkınması için ben de varım" dedi.

SAPANCALI AİLE

Sakaryahalk gazetesini ziyaret eden Cebeci, Sapancalı bir ailenin çocuğu olduğunu ve ilk, orta ve liseyi Sapanca'da tamamladığını belirtti. Hayatı boyunca eğitime büyük önem verdiğinin altını çizen Cebeci, Sakarya Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Fizik Bölümü'nden mezun olduktan sonra 2007'de yüksek lisansını tamamlandığını anımsattı.

FİZİK OKUDU

2007 yılında yüksek lisansını Sakarya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Anabilim Dalı'nda tamamlayan Cebeci, 2010 yılında ise Sakarya Üniversitesi A.M.Y.O. Bilgisayar Programcılığı bölümü ile Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Fen Matematik Alanlar Eğitimi Fizik Öğretmenliği yüksek lisans eğitimini tamamladı.

HİZMET ODAKLI

2016 yılında İstanbul Beykent Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Endüstri Mühendisliği bölümünü bitirdiğini ifade eden Cebeci, halen özel fabrikalara danışmanlık yaptığını dile getirdi. AK Parti'den hizmet için aday adayı olduğunu belirten Cebeci, "Uzun yıllar eğitim aldım. Elde ettiğim bilgi ve eğitimle birlikte ülkeme hizmet etmek istiyorum. Ülkem için, Sakarya'm için ben de varım dedim" diye konuştu.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net