1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Türk müziği konseri

15 Mayıs 2018 - 15:28, Salı
Türk müziği konseri
Arif Nihat Asya Orta Okulu tarafından geçtiğimiz hafta düzenlenen Türk Müziği Konseri, Şehit Erol Olçok Anadolu Lisesi evsahipliğinde gerçekleştirildi.

Bu yıl 6.sı yapılan Geleneksel Sene Sonu Konserinde, müzik öğretmeni Recai Hurma eşliğinde 33 korist yer aldı. Birbirinden değerli saz ekibi, 20 eserde koroya eşlik etti.

Konseri okul idaresi ve öğretmenlerin yanısıra, Adapazarı Ilçe Milli Eğitim Müdürvekili Vedat Tezbiten, şube müdürleri ve kalabalık davetli topluluğu izledi.

Batman'da şehit edilen Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın’ın anısına ithaf edilen Magusa Limanı türküsünün de yer aldığı konser büyük beğeniyle dinlendi.

Konser sonunda okul müdürü Meral Avcı, öğretmen ve öğrencileriyle gurur duyduğunu belirterek, koro şefi Recai Hurma'ya çiçek takdim etti.

Her sene farklı repertuarla müzik severlerin karşısına çıkan Arif Nihat Asya Ortaokulu Türk Müziği Korosu, gelecek yılın konseri için çalışmalara şimdiden başladı.

Konser öncesinde Resim Öğretmeni Lütfü Keskin rehberliğinde öğrenciler tarafından hazırlanan resim sergisi davetlilerin büyük beğenisini kazandı.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net