1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

SON DAKİKA

 

Hipokrat yemini nerede kaldı!

15 Mayıs 2018 - 11:42, Salı
Hipokrat yemini nerede kaldı!
Büyükşehir Belediye Meclisi'nde dün yobaz ve bağnaz gündem oldu

Sakarya Büyükşehir Belediye Meclisi'nde konuşan Başkan Toçoğlu, " Hipokrat yemini etmiş bir adam insanlar arasında böyle bir ayrım yapmaması gerekir. Toplum bunları tasfiye edecektir" dedi.

HİPOKRAT YEMİNİ

Gündem dışı konuşmalar bölümünde konuşan Başkan Zeki Toçoğlu, "Siyaset yapan insanlar, gerçekten bir kısım insanlar bu dünyayı yaşamıyorlar. Gölgeleri burada ama kafaları başka bir yerde. Milletle önüne çıkacaksın, millete hakaret edeceksin. Üstelik Hipokrat yemini etmiş bir adam insanlar arasında böyle bir ayrım yapmaması gerekir" diye konuştu.

BAŞÖRTÜLÜ HASTA

Toçoğlu, "Senin önüne başörtülü de gelecek, başörtüsüz de gelecek. Suçlusu da gelecek, suçsuzu da gelecek. Zengini de gelecek, fakiri de gelecek. A partili de gelecek, B partili de gelecek. Sen doktorsun. İnsanları kategorize etmek, hele, hele böyle bir doktora yakışan bir iş değil" dedi.

TASFİYE EDİLİR

Toçoğlu, "Sanıyorum kii mesul olduğu çevreler kendisine gerekli cevabı verecektir. Yoksa böyle insanlara, topluma, hakaretle bir iş olmaz. Toplum bunu tasfiye edecektir. Ben üzüldüm, camia adına da üzüldüm" diye konuştu.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net