1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

Gereğini yap Isır

15 Mayıs 2018 - 11:40, Salı
Gereğini yap Isır
Bir profesör Sakarya, Bolu ve Düzce halkına tutucu, yobaz ve bağnaz nasıl der!

CHP Sakarya Parti İl Binası'nda milletvekili aday adaylığını açıkladıktan sonra, "Sakarya, Bolu ve Düzce maalesef bu yöreler batıya çok yakın olmalarına rağmen Türkiye'nin tutucu, bağnaz ve yobaz yöreleri" diyen Prof. Dr. Bülent Turan'a tepkiler dinmek bilmiyor. Seçmen ise CHP Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır'dan skandal sözlerle ilgili gereğini yapmasını bekliyor.

DEMEK YOBAZSIZ HEE!

Bir tek Sakarya değil, Bolu ve Düzce halkı geçen Cumartesi gününden bu yana Prof. Dr. Bülent Turan'a ateş püskürüyor. CHP Sakarya Parti İl Binası'nda aday adaylığını açıkladığı sırada 3 kentin insanını 'Tutucu, yobaz ve bağnaz' olarak nitelendiren CHP Sakarya Milletvekili Aday Adayı Prof. Dr. Bülent Turan, dünde tepkilerin odağındaki isim olmaya devam etti.

OY İSTİYORSUN HEE!

Sakarya Büyükşehir Belediye Meclisi'nde dün Başkan Zeki Toçoğlu, MHP Grup Başkanvekili Erkal Etçioğlu ve meclis üyelerinin ateş püskürdüğü Prof. Dr. Bülent Turan'a bir tepki de CHP Sakarya Milletvekili ve Grup Başkanvekili Engin Özkoç'tan geldi. Sakaryalı seçmenler ise aday adayı olan Bülent Turan'ın 'Aday' gösterildiği takdirde hiç bir şekilde CHP'ye oy vermeyeceklerini dile getirdi.

DEMEK BAĞNAZSIZ HEE!

Kimsenin Sakarya halkını yobaz ve bağnaz olarak nitelendiremeyeceğini belirten Sakaryalılar," Hem milletvekili olmak için yola çıkıyor, hem aday adayı oluyor, hem bizden oy bekliyor, hem de bize 'Yobaz ve Bağnaz' diyerek hakaret ediyor. Ne demek 'Sakarya, Bolu ve Düzce halkı yobaz ve bağnaz' demek! Bu profesör kendini ne zannediyor! Utanmıyor mu!"dedi.

KONUŞSANA YOBAZ!

Bütün bu tepkilerin odağında bulunan Prof. Dr. Bülent Turan cephesinden dün 'Çıt' ses çıkmaz iken bir tepkide CHP Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır'a geldi. Isır'ın gazetemize yaptığı açıklamanın yetersiz olduğunu belirten Sakaryalılar,"Hoş olmadı, buna hakkı yok, gerekli yerlere bildirdik demekle bu işler olmaz. Bu kendini bilmezin partiden ihracını yaptırsın. Başkan Isır gereğini yapsın" dedi.

Hüseyin Cumalı

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net