1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

Tapınak Şövalyeleri’ni anlatacak

23 Nisan 2018 - 15:20, Pazartesi
Tapınak Şövalyeleri’ni anlatacak
Adapazarı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından 24 Nisan Salı günü Orhangazi Kültür Merkezi’nde “Tapınak Şövalyeleri” konulu konferans düzenlenecek.

Konferansa konuşmacı olarak Akademisyen ve Yakınçağ Uzmanı Dr. Ramazan Kurtoğlu katılacak.

3 temel amaç

Günümüzdeki Türkiye ve İslam âleminin karşı karşıya kaldığı tehditlerin anlatılacağı konferansta Güney Fransa’dan bir kısım Sion tarikatı mensubunun kurduğu haçlı orduları içinde, papalıktan sonra dünyanın en büyük gücü haline gelen, dünyayı yöneten topluluk olan Tapınak Şövalyelerinin üç temeli amacı bulunuyor. Para ve din kontrolü üzerinden siyaseti yönetmek. Ancak üç semavi din içinde İslam bu güçlerin elini kolunu bağlıyor. Dr. Ramazan Kurtoğlu’nun kitabında da yer verdiği Sion Tarikatını anlatan Tapınak Şövalyeleri konulu konferans 24 Nisan Salı günü saat: 19.30’da başlayacak.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net