1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

Asıl Sanat Gönül levhasını bezemektir

23 Nisan 2018 - 13:41, Pazartesi
Asıl Sanat Gönül levhasını bezemektir
Serdivan Ajans’ın 34. sayısında “Asıl sanat gönül levhasını bezemektir.” diyen Hattat Hüseyin Kutlu ile İstanbul Şeyh Abdullah Tekkesi’nde gerçekleştirilen röportaj yer alıyor.

Birçok mimari esere yazdığı hatlarla can veren Hüseyin Kutlu, hat sanatındaki kariyerini Serdivan Ajans okuyucuları için paylaşırken eski hattatlar ve hat öğrenim metotları hakkında ipuçları veriyor.

Yusuf Kaplan Ajansa Özel Yazmaya Devam Ediyor

Her sayıda Serdivan Ajans okuyucuları için farklı bir konuyu ele alan gazeteci, yazar ve fikir adamı Yusuf Kaplan, yeni sayıda; akılcılık, bilim ve dil kavramlarının ilişkisini “Akılcılık, aklamacılıkla sonuçlanır, dini ruhsuzlaştırır.” ifadeleriyle açıklıyor.

Sanattan sinemaya, siyasetten kültüre birbirinden farklı köşe yazılarını barındıran Ajans yeni sayısında, dünyaya açılarak çikolatasıyla meşhur İsviçre’yi okuyucularına sunarken; Kitap&Film köşesinde ise senarist ve yönetmen Aybars Bora Kahyaoğlu’nun kaleme aldığı “Sinema, Resim ve Fotoğraf Sanatlarında Hareket” başlıklı yazısı yer alıyor.

Dijital Olarak Da Takip Edebilirsiniz

Serdivan Belediyesi’nden yapılan açıklamada; Serdivan Ajans’ın 34. sayısının Serdivan Belediyesi ve Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi’nden ücretsiz olarak temin edilebileceği belirtilirken; ayrıca issuu.com/serdivanajans adresinden de dijital olarak takip edilebileceği bildirildi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net