1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

SON DAKİKA

 

Pamukova Şubesi kuruldu

16 Nisan 2018 - 13:06, Pazartesi
Pamukova Şubesi kuruldu
Genel Başkanlığını 25. Dönem milletvekili Ali İnci’nin yaptığı 15 Temmuz Milli İrade derneği Pamukova şubesi ay sonunda açılacak.

15 Temmuz Milli İrada Derneği  Pamukova Şubesi’nin ilk toplantısına , Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Akın, sivil toplum örgütü temsilcileri ve çok sayıda Pamukovalı katıldı.

Pamukova Şubesi kurucu başkanı Hikmet Ferudun Turan kurucu yöneticiler Ali Şenol ve Muhammet Bilal ile birlikte çalışmaların tamamlandığını belirterek “ Üye kayıtlarımız devam ediyor, 50 kişilik yönetim kurulu ile görev alınacak komisyonların isim tespitini bitirdik, ay sonunda görkemli bir tören ile 15 Temmuz Milli İrade Derneği olarak kapılarımızı açacağız” dedi.

Genel başkan Ali İnci, Sakarya Vali yardımcısı ve Akyazı Kaymakam vekili Mehmet Fatih Çiçek, 15 Temmuz Milli İrade derneği Akyazı şube başkanı Ali Gezer Pamukova şube kuruluş çalışmalarını denetlemek ve açılış planlamasını yapmak üzere Pamukova’ ya ziyarette bulundu. Pamukova şubesinin görev yapacağı merkezde yapılan ön toplantıda katılımın çok yoğun olduğunu gören genel Başkan Ali İnci “ Hepinizi tebrik ederim. 15 Temmuz’da Vatanımıza sahip çıkan o müthiş heyecan ve kararlılığı gördüm çok memnun oldum. Pamukova olarak çok iyi çalışmalar yapacağınızı biliyoruz. Derneğimiz partiler üstü bir dernektir, siyasi bir oluşum değildir. Her partiden üye ve yöneticilerimiz var. 15 Temmuz Milli İrade derneği Pamukova şubesi hayırlı olsun” dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net