1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

SON DAKİKA

 

CHP’nin konuğu oldular

15 Nisan 2018 - 13:32, Pazar
CHP’nin konuğu  oldular
Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanlığının misafirleri vardı.

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır bugün Eğitimsen Başkanı Ali Yavuz Köse ve yönetici arkadaşlarını konuk etti.

Eğitimsen Başkanı Ali Yavuz Köse Sakarya’nın eğitim gündemindeki konuları paylaştıklarını ve Eğitim_Sen’in Ülkemizdeki konumu ve OHAL nedeniyle mağdur olan Öğretmenlerimizin sorunlarını dile getirdik dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Erdoğan Isır, Eğitim_Sen’in dinamik ve yol gösterici bir sendika olduğunu, düşünce ve görüşlerini her daim önemsediği söyledi.

Başkan Ali Yavuz Köse ve arkadaşlarının da yaşanan tüm konulara duyarsız kalmadıklarını toplumun menfaatine olan düşüncelerini de her platformda paylaşmaları nedeniyle tebrik ettiğini belirtti.

Başkan Erdoğan Isır, Sakarya’mızın Eğitim sorunları her fırsatta Grup Başkan Vekilimiz Sayın Engin Özkoç dile getiriyor bu sorunları Meclisimize taşıyor, fakat yıllardır dile getirmesine rağmen yeni Milli Eğitim Müdürümüzün son açıklamasının “ hasarlı okulumuz yoktur”  düşündürücü olduğunu söyledi.

Eğitim konusunun siyasi bir malzeme yapılamayacağını dile getiren Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Erdoğan Isır, çocuklarımızın geleceği için hepimizin elele vermesi gerektiğini söyledi.

 

Haberin Fotoğrafları

CHP’nin konuğu  oldular

CHP’nin konuğu  oldular

CHP’nin konuğu  oldular

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net