1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

SON DAKİKA

 

Eğitimler sıklaşacak

15 Nisan 2018 - 12:35, Pazar
Eğitimler sıklaşacak
CHP İl Başkanı Erdoğan Isır, il icra kurulu üyeleri ile birlikte, ilçe başkanlarının da katılımı ile ‘İktidara Yürüyüş’ eğitimi aldılar.

Parti içi eğitimlere önem veren Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Örgütü hafta sonu eğitimdeydi. CHP’nin Parti Okulu Eğitimcileri tarafından il icra kurulu ve ilçe başkanlarına ‘İktidar Yürüyüş’ eğitim verildi.

Parti Meclisi Üyesi Gülüzar Emecan, İstanbul Bölge Eğitim Koordinatörü Derya Şentürk, Parti Okulu Eğiticisi Çağlar Akay tarafından 6 saatlik verilen eğitimin oldukça verimli geçtiğini söyleyen İl Başkanı Erdoğan Isır, “Yaptığımız çalışmaların yanında, eğitime de yönetim olarak çok önem veriyoruz. Bugün misafirimiz olan Parti Meclisi Üyemiz Gülizar Emecan ve Koordinatörlerimiz Derya Şentürk, Çağlar Akay’a katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Eğitmenlerimizin bizlere verdiği katkılar hepimizin için çok önemli diyen Isır, eğitimlerin daha sıklıkla devam edeceğini söyledi.

Haberin Fotoğrafları

Eğitimler sıklaşacak

Eğitimler sıklaşacak

Eğitimler sıklaşacak

Eğitimler sıklaşacak

Eğitimler sıklaşacak

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net