1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

SON DAKİKA

 

Yeni dönem kayıtları başlıyor

1 Nisan 2018 - 12:42, Pazar
Yeni dönem kayıtları başlıyor
Büyükşehir Belediyesi Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından çocukların dikkat dağınıklığını önleyen ‘Dikkat Atölyesi’nde yeni dönem başvuruları başlıyor.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından çocukların dikkat dağınıklığı önleyen ve odaklanma sorunlarına çözüm bulan  ‘Dikkat Atölyesi’nde yeni dönem başvuruları başlıyor. 2 Nisan Pazartesi günü başlayacak olan başvurular hakkında bilgi veren Aile ve Çocuk Şube Müdürü Murat Kıroğlu, yeni dönemde Akyazı, Geyve ve Sapanca SGM’de de eğitimlerin başlayacağını belirtti.

Yeni dönemde yeni ilçeler

Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürü Murat Kıroğlu, “Dikkat Atölyesi, çocukların dikkat sürelerinin uzaması, dikkat kalitesinin arttırılması, algılarının gelişmesi, konsantrasyonun artması, zeka gelişimi, eksik olan yeteneklerinin tamamlanması, özgüven ve sorumluluk bilincinin oluşturulması gibi bir çok gelişim faktörünü içermektedir. Öğrencilerimizin dikkat sorunlarına doğru çözümler üretme bilinciyle hayata geçirilen projemizi yaygınlaştırarak ilimizin her yerindeki çocuklarımızın yararlanması için çaba gösteriyoruz. Bu amaçla yeni kayıt döneminde Adapazarı SGM ile birlikte Geyve, Sapanca, Akyazı SGM’de de ailelerin hizmetine açacağız” diye belirtti. 

Ayrıntılı bilgi için

Kıroğlu, “Çocuğunda dikkat sorunu olduğunu düşünen tüm velilerimiz çocuklarını Dikkat Atölyesine kayıt ettirebilirler. Kayıt tarihlerimiz 2 Nisan Pazartesi ve 11 Nisan Çarşamba tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Kayıt için Adapazarı, Geyve, Sapanca, Akyazı ilçe Sosyal Gelişim Merkezlerine başvuru yapabilecekler. Ayrıntılı bilgi almak isteyen vatandaşlarımız irtibat Adapazarı SGM için 444 40 54 (3787-3788), Akyazı SGM 418 18 36, Geyve SGM için 517 10 06-07 ve Sapanca SGM 582 54 01 nolu hatları arayabilirler” ifadelerini kullandı.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net