1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

SON DAKİKA

 

Girmediğimiz ev kalmayacak

13 Mart 2018 - 18:01, Salı
Girmediğimiz ev kalmayacak
CHP Serdivan İlçe Kadın Kolları Başkanı Senem Yıldırım, Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur’u ziyaret etti.

DEĞİŞİM İSTİYOR

İlçe Kadın Kolları yönetim kurulu üyesi Özge Nemli ile birlikte Sakarya Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret eden Serdivan İlçe Kadın Kolları Başkanı Yıldırım, 2019 seçimlerine çok sıkı hazırlandıklarını belirterek; “Kadın kollarımız ile aylardır sıkı bir çalışma içerisindeyiz. Serdivan’ı adım adım gezip, çalmadık kapı, girmedik ev bırakmamaya kararlıyız. Çaldığımız her kapı bize gülen yüzlerle açılıyor. Halk artık değişim istiyor” şeklinde konuştu.

KIRSAL HİZMETTEN YOKSUN

Serdivan’da hizmetlerin sadece cadde üzerine yapıldığını, Serdivan’ın arka mahallelerinin unutulduğunu ileri süren Yıldırım, “Serdivan Cafeler Caddesi’nden, Çark Caddesi’nin Serdivan uzantısından ibaret değil. Bu caddelerin arka yüzlerini gören yok. Bu ilçenin kırsal kesimlerini gören yok” ifadelerine yer verdi.

HALK OYUNU BOZACAK

Partilerine özellikle gençlerin büyük ilgi gösterdiğinin de altını çizen İlçe Kadın Kolları Başkanı Senem Yıldırım, “Gençler oldukça bilinçli. Ülkede neler olup bittiğini çok iyi gözlemleyebiliyorlar. Her şeyin farkındalar.  O nedenle partimize karşı büyük ilgi var. İlçe örgütümüz, il örgütümüz ile oldukça uyumlu bir çalışma içerisindeyiz. Ben inanıyorum ki 2019 seçimleri CHP’nin seçimi olacak. Bu halk Cumhuriyet değerlerine, Cumhuriyet kazanımlarına sahip çıkacak. Cumhuriyetimiz üzerinde oynanan oyunları bozacak” dedi.

BAŞARILAR DİLEDİ

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur, ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu belirterek, CHP Serdivan İlçe Kadın Kolları’na çalışmalarında başarılar diledi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net