1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

 

Başkan Bektaş’tan Tıp bayramı mesajı

13 Mart 2018 - 17:09, Salı
Başkan Bektaş’tan Tıp bayramı mesajı
Sakarya Amatör Futbolcular Derneği Başkanı Ömer Bektaş 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla yazılı bir kutlama mesajı yayımladı.

Yayımladığı mesajda, tüm sağlık çalışanlarının bayramını kutlayan Bektaş doğrudan insana hizmet etmenin yüce bir görev olduğunu ifade ederek, “Tüm dünya ülkelerinde olduğu gibi Türkiye için de şüphesiz ki en öncelikli konulardan biri sağlıktır. Kaliteli bir sağlık sistemi, güçlü toplumun vazgeçilmezidir. Kaliteli sağlık sisteminin vazgeçilmezi ise değerli hekimlerimiz ve sağlık çalışanlarımızdır. Bu duygu ve düşüncelerle öncelikle sağlıklı bir toplum temennisiyle, gece ve gündüz demeden fedakarca sağlık hizmeti sunan, yaşamımızı emanet ettiğimiz tüm hekimlerimizin ve sağlık personellerimizin 14 Mart Tıp Bayramını kutluyor, aileleri ile birlikte sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir hayat sürmelerini diliyorum.”

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net