1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

 

Belediye başkanının eşini de ağlattılar!

13 Mart 2018 - 10:59, Salı
Belediye başkanının eşini de ağlattılar!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın koruma ekibi isyan ettirdi

AK Parti Sakarya 6. İl Kongresi'nde kimse korumalara 'Dur' diyemeyince korumalarda 'Güvenlik' diyerek işin ucunu kaçırdı. On numara geçen kongre ve mitinge korumaların tavırları gölge düşürürken, Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan'ın eşi İlknur Akcan hüngür, hüngür ağladı. Ağlayan bir tek Akcan değildi. Görme engellileri de korumalar ağlattı.

GÜZELLİĞE GÖLGE DÜŞTÜ

AK Parti Sakarya 6. İl Kongresi başından sonuna kadar çok güzel geçti. Gerek Cumhurbaşkanı Erdoğan'a olan sevgi, gerek Erdoğan'ın Sakaryalılara olan sevgisi, gerekse Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Sakaryalılara gün boyu sarf ettiği, "Sakaryalılar sözünün eridir. Sizinle gurur duyuyorum" sözleri bütün AK Parti camiasına moral verdi. Ancak bu güzelliğe Cumhurbaşkanlığı korumaları resmen gün boyu gölge düşürdü.

HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLADI

AK Parti'ye yıllarca hizmet veren eski kadın kolları üyeleri ve ilçe yöneticilerine kök söktüren Cumhurbaşkanlığı yöneticilerine kimse 'Dur' demeyince işin dozu giderek arttı. Serdivan Spor Salonu'nun bahçesine girmek isteyen partinin eski yönetici ve kadın kolları üyelerine 'Listede isminiz yok' diyerek geri çeviren korumalar, Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan'ın eşi İlknur Akcan'ı da 'İsminiz listede yok' diyerek içeriye almadı.

HANIM SESİNİ YÜKSELTME

Kendisinin belediye başkanının eşi olduğunu anlatan İlknur Akcan'a korumalar,  'Hanımefendi isminiz listede yok, giremezsiniz' diye çıkıştı. AK Parti için sürekli faaliyette olduğunu anımsatan Akcan, bir türlü giriş kapısından giremeyince ortam gerildi. AK Parti Sakarya İl Yönetim Kurulu Üyeleri'nin gözü önünde gelişen olay sırasında sinirleri gerilen İlknur Akcan'a bir koruma 'Sesini yükseltme' dedi.

KORUMA FENA PATLADI

Bu söz üzerine İlknur Akcan, "Nede beni içeri almıyorsunuz. Hep böyle yapıyorsunuz" diye bağırmaya başladı. Üst düzey bir koruma, "Bana ne bağırıyorsun! İş yapıyoruz burada, listede ismin yok ise giremezsin. Bağırma burada bana, bağırma burada bana, Allah Allah, iş yapıyoruz burada,  alın götürün bu hanımefendiyi buradan, Bize de yazık, alamam diyorum bize bağırıyor. 'Gireceğim, gireceğim', 'Alında, alın' diyor" diye bağırdı.

BAŞKAN AKCAN'A SİTEM ETTİ

Herkesin gözü önünde olan bu olay sırasında İlknur Akcan'ın göz yaşları sicim gibi atmaya başladı. Kendisine bağıran korumaya, "Ben içeri girmek istiyorum. Ben sana bağırmıyorum. Almıyorlar her seferinde" diye tepki gösterdi. Demir parmaklıklara başını ağlayarak koyan İlknur Akcan," Kocan sana sahip çıkmazsa böyle olur işte" diyerek sitem etti. Bir süre daha ağlayan İlknur Akcan'ı daha sonra güçlükle içeri alındı.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net