1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

 

Saadet Adapazarı İlçe Divanı yapıldı

12 Mart 2018 - 16:34, Pazartesi
Saadet Adapazarı İlçe Divanı yapıldı
Saadet Partisi Adapazarı İlçe divanı yapıldı. Mart ayı ilçe divan toplantısına Saadet Partisi (SP) Genel Başkan Yardımcısı Sinan Ejderoğlu katıldı.

Yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin, hareketli günlerin habercisi olduğunu işaret eden İlçe Başkanı Abidin Birinci, ilk günkü heyecanla Milli Görüş’ün iktidarı için kaliteli ve hayırlı işler yapacak modern teşkilat çalışmalarına hız vereceklerini söyledi.

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Eyüp Yıldırım’ın da katıldığı İlçe divan toplantısı parti binasında yapıldı. Toplantıda konuşmasıyla ülke ve dünya gündemini değerlendiren Genel Başkan Yardımcısı Sinan Ejderoğlu, Türkiye hem dünya ile hem de iç siyasetle mücadele ettiğinin altını çizerek “Yeniden büyük Türkiye, yaşanabilir bir ülkenin temini için çalışmalar yapıyoruz. Mevcut iktidarda bu feraseti göremiyoruz. Erbakan hocamız bu arkadaşlarla alakalı kanaatlerini sağlığında söylemişti.” dedi.

Ejderoğlu teşkilat çalışmaları hakkında da şunları söyledi; “Ben inandım ben Saadet Partisi’ndeyim demekle olmuyor. Mahallemizde, ilçemizde ve İlimizdeki çalışmalarımızla Milli Görüş’ü halkımıza anlatacağız. Herkes kendi çapında haddini bilip çalışmalıdır. Özgüvenimiz yüksek bir şekilde aldığımız görevleri layıkıyla yapacağız. Bu çalışmaların her biri topluma gerekli cevabı, gerekli güveni verebilmek içindir.” dedi. Genel Başkan Temel bey’in son zamanlarda medya ve toplantılarda ülke gündemini ve insanların içindeki dertleri dile getirdiğini belirten Sinan Ejderoğlu, “Genel Başkanımız insanların içindekini dile döküyor. Böyle bir ortamda insanımız Saadet Partisini algılamaya başladı. Biz de bu noktada çalışmalarımızı yapacağız. Tekrardan insanları kucaklayacağız ve Saadet Partisi’nin güçlenmesini temin edeceğiz. Yapılmayan görev zor görevdir. Yapılan her görev çok kolaydır. Ondan dolayı tüm birimler görevlerine sahip çıkmalıdır. Kesinlikle herkes iyi niyetlidir. Biz gereken ehemmiyeti göstereceğiz ve yaptığımız görevlerden netice alacağız” diye konuştu

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net