1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

SON DAKİKA

 

Saadet Erenler İlçe divan toplantısı yapıldı

12 Mart 2018 - 16:33, Pazartesi
Saadet Erenler İlçe divan toplantısı yapıldı
Saadet Partisi Erenler İlçe Teşkilatı Mart ayı İlçe divan toplantısını yaptı.

Saadet Partisi Genel Başkan Yrd. Sinan Ejderoğlu’nun katılımıyla yapılan divan toplantısı İlçe Başkanı Yaşar Günay’ın açılış konuşmasıyla başladı. Günay, bir aylık teşkilat çalışmalarını değerlendirdi. SP İl Başkanı Eyüp Yıldırım da kongre sonrası yapılan yeni yönetim kurulu çalışmaları hakkında partililere bilgi verdi. 

Saadet Partisi Erenler ilçe lokalinde gerçekleştirilen Mart ayı İlçe divan toplantısına katılan Genel Başkan Yrd. Sinan Ejderoğlu, ülke gündemi hakkında açıklamalarda bulundu;

‘’Ülkemizde ve dünya genelinde inanılması ve kabul edilmesi zor olaylara şahit oluyoruz. Milletimize en güzel hizmetleri yapacak olan bu salonu dolduran milli görüşçülerdir. Güzel hizmetleri yapacak olan başka bir topluluk yoktur. Şu anda ülkemize büyük umutlar bağlanan 17 yıldır iktidarda olan ve tamamı ile proje partisi olarak kurulmuş bir siyasi hareketin çöküşünü izliyoruz. Savaşlarda olduğu gibi maalesef bu siyasi harekette de insan kayıplarına şahit olmaktayız. Biz saadet partililer olarak sadece bu ülkeye değil bütün insanlığa huzur, barış, güven ve adalet ortamını temin edecek siyasi hareketiz.” dedi. Türkiye’de adalet mefhumunun zayıflatıldığını işaret eden Ejderoğlu, “Adalet zayıflatılınca güven kalmamıştır. Güvenin olmadığı yerde hiçbir yatırım olmaz, hiçbir hizmeti doğru düzgün yapamazsın. İnsani ilişkiler doğru düzgün gitmez. Bunların her biri açıkta kalır, vücut zayıflar. Ülkemiz bu manada zayıflıyor. Devlet daireleri de bu manada büyük güvensizlik söz konusu. Acaba işten atılır mıyım?  endişesi ile memur, müdür, müsteşar hatta bakan güvensiz bir ortamda görev yapmaya çalışıyor.” dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net