1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

Kadınlar gününe özel program

12 Mart 2018 - 16:24, Pazartesi
Kadınlar gününe özel program
İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, Atatürk İlkokulu 1-D Sınıfı velilerin organize ettiği kahvaltıda öğrenci anneleriyle biraraya gelerek, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı.

Sınıf velilerinin davetiyle gerçekleşen programda öğrenciler ve velilerle biraraya gelen İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, eğitimin başarısında velilerimizin çok önemli rolü olduğunu ifade ederek, velilerden okullarındaki faaliyetlere çok daha fazla katılım göstermelerini istedi.

Kentpark’ta düzenlenen kahvaltıya İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre’nin yanısıra, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Engin Kahraman, Okul Müdürü Müdür Turan, Okul Aile Birliği Başkanı Şükran Karslı, 1-D sınıfı öğretmeni Vildan Soyhan ile veliler ve öğrenciler katıldı.

Kadınlar Gününe Özel olarak hazırlanan pasta kesiminin de yapıldığı programda velilerle sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, Sakarya’da eğitimin önemli bir noktada olduğuna değinerek; “ Çocuklarımız bizler için çok değerlidir. Onları geleceğe hazırlamak da bizlerin asli görevidir. Sakarya bu anlamda başarılı ve kaliteli eğitime emin adımlarla ilerliyor. Eğitim alanında birçok başarıya imza attık. Çocuklarımız için geleceğin fertleri için bu tür çalışma ve projelere ağırlık vererek çalışmaya devam edeceğiz“ dedi.

Eğitimde uygulanan projelerden de sözeden PervinTöre; “Sakarya’da projelerimizi aktif bir şekilde yürütmeye devam ediyoruz.  Bunlardan bir tanesi de Sakarya Velisiyle Görüşüyor projesi. Hergün velilere ulaşarak eğitimin başarısını arttırmak istiyoruz. Tabi bu projeyle birlikte bizlere  çok güzel geri dönüşler oluyor. Bizler de bu çalışmalardan ve yaptığımız projelerden dolayı son derece mutluyuz” ifadesini kullandı.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net